cstrike-zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
cstrike-zone

cstrike-zone
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Posteaza un subiect nouAcest subiect este blocat, nu se pot edita mesaje sau crea raspunsuri

NoName
Rang:
NoName
Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 30

Avertizment catre Shadow_Killer Empty
MesajSubiect: Avertizment catre Shadow_Killer   Avertizment catre Shadow_Killer Icon_minitimeSam Sept 19, 2009 3:13 am
SubtitluComentariu
Descriere
Shadow_Killer a acumulat 3 warn-uri in urma afirmatiilor aduse la adresa mea si a forumului nostru .

Exemplu de afirmatie :
Shadow_Killer a scris:
ma *** pe toti userii astia de pe forumu` asta de *** mai ales NoName
https://cstrike-zone.catsboard.com/off-topic-si-dublu-post-f55/timp-liber-t210.htm#1997

La urmatoarea abatere veti fi suspendat definitiv!

Sa nu indrazneasca vreun alt membru sa imi puna la indoiala decizia caci va fi suspendat .



P.S. - dupa banarea pe un ip/adresa de e-mail/nume user etc. , creearea altui cont duce automat la reclamarea userului respectiv pe site-ul de suport al comunitatii forumgratuit.ro si stergerea/banarea contului respectiv .











Scris de...





Forumgratuit.ro | Jocuri video | Razboi | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente