cstrike-zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
cstrike-zone

cstrike-zone
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Posteaza un subiect nouAcest subiect este blocat, nu se pot edita mesaje sau crea raspunsuri

Elk
Rang:Administrator
Elk
Numarul mesajelor : 850
Data de inscriere : 28/08/2009
Varsta : 28
Localizare : .:: Cstrike-zone ::.

............................................. Empty
MesajSubiect: Re: .............................................   ............................................. Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 2:25 am
SubtitluComentariu
Descriere
Ce ai facut? /Smile

Asteapta sa intre NoName sa-ti explice el ce-ai facut ... !




// Elk //











Scris de...

NoName
Rang:
NoName
Numarul mesajelor : 166
Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 30

............................................. Empty
MesajSubiect: Re: .............................................   ............................................. Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 2:47 am
SubtitluComentariu
Descriere
Vrei sa sti ce-ai facut?
Iti spun eu exact ce-ai facut:

NoName a scris:
Analiza lui Shadow_Killer :
- are 3 warn-uri active care nu vor fi sterse DELOC ;
- este deschis un post prin care este instiintat ca la urmatoarea abatere va primii BAN DEFINITIV ;
- a adresat in repetate randuri injurii la adresa acestui forum si a spus ca se **** MINE si pe toti ceilalti ( inclusiv pe Elk ) ;
- se crede prea destept si tare , si mai face si pe Moderatorul
etc.

Acesta nu este un comportament demn de un Moderator sau unul in devenire , si nici de un membru al comunitatii noastre
.


Asta ai facut!
Si de data asta a fost ultima oara cand m-ai mai enervat.
Daca continui tot asa te voi reclama la forumgratuit.ro si ei vor sti mai departe ce sa faca.
Ti minte acele bile negre de care eu iti tot vorbeam?
Cea de-a treia , este ultima!!

O zi buna,
NoName


Topic inchis!











Scris de...

Elk
Rang:Administrator
Elk
Numarul mesajelor : 850
Data de inscriere : 28/08/2009
Varsta : 28
Localizare : .:: Cstrike-zone ::.

............................................. Empty
MesajSubiect: Re: .............................................   ............................................. Icon_minitimeMar Noi 03, 2009 2:21 am
SubtitluComentariu
Descriere











Scris de...

Continut sponsorizat
Rang:

............................................. Empty
MesajSubiect: Re: .............................................   ............................................. Icon_minitime
SubtitluComentariu
Descriere











Scris de...





creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente